Przeglądarka, której używasz, nie umożliwia pełnego korzystanie z naszej strony. Zalecamy korzystanie korzystanie z najnowszego Chrome, Firefox lub Safari.

Często zadawane pytania

Potrzebujesz porady? Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi, spróbuj napisać do nas za pomocą Formularza kontaktowego.

Bezpieczeństwo

Kto zobaczy Twoje pliki? Co to jest dostępność plików?

W Zachowajto.pl możesz ustawić 3 różne poziomy dostępności dla swoich plików:
- Dla publiczności: Plik publiczny jest dla wszystkich. Każday może go znaleźć w wyszukiwarce lub poprzez link.
- Przez link: Nie znajdziesz pliku udostępnionego przez link w wyszukiwarce.
Natomiast każdy, kto posiada link, ma do niego dostęp. Znajdziesz go w Szczegółach pliku.
- Plik prywatny: Wskazuje Twój prywatny plik. Zobaczysz go tylko wtedy, gdy zalogujesz się na swoje konto użytkownika i nikt inny nie ma do niego dostępu.

Jak ustawić, kto zobaczy Twój plik? Gdzie można zmienić dostępność pliku?

Dostępność pliku, możesz ustawić już podczas przesyłania pliku. Właściwości swojego pliku, w tym dostępność, możesz zmienić w dowolnym momencie w Szczegółach pliku lub w Moje pliki. Uwaga, możesz zmieniać tylko właściwości swoich własnych plików!

Czy zdjęcia Twojej rodziny, a zwłaszcza dzieci na Zachowajto.pl są bezpieczne?

Pliki na pewno tak, natomiast prawdopodobnie nie chcesz pokazywać wszystkim zdjęć swoich dzieci w wannie lub nad morzem.
Szczególnie w przypadku przesyłania zdjęć nagich dzieci na Internet, nie zapomnij zawsze chronić pliki przed niechcianymi widzami, wybierając pliki i foldery z dziećmi jako prywatne lub chronione hasłem, co jest zalecane, gdy Twoje dzieci są częściowo lub całkowicie odsłonięte!

Czy rozsądne jest przesyłanie osobistych zdjęć i filmów jako anonimowy użytkownik?

Ta opcja jest możliwa, aczkolwiek tak naprawdę nie polecamy jej w przypadku tego rodzaju plików!
Anonimowe pliki nie można oznaczyć jako plik prywatny i w przypadku błędu administracyjnego lub przeniesienia pliku do innej usługi, nie masz już nad nim kontroli. W przypadku zdjęć i filmów osobistych zawsze zalecamy pracę tylko jako zalogowany użytkownik, który ma do dyspozycji wszystkie dostępne opcje.

Dlaczego muszę potwierdzić, że mam ukończone 18 lat?

Ta informacja służy do identyfikacji treści. Na przykład osobom niepełnoletnim nie wyświetlają się reklamy alkoholu, tytoniu itp.

Videostreaming

Jak działa odtwarzanie wideo online? Czy mogę pobrać taki plik?

Niektóre pliki na Uloz.to są dostępne do odtwarzania online. Nie ma to wpływu na możliwość pobierania.
Możesz odtwarzać krótkie wideo za darmo, a dłuższe wideo na punkty po zalogowaniu. Po rozpoczęciu odtwarzania potrącona zostaje taka sama liczba punktów jak przy pobieraniu pobieraniu pliku. Następnie możesz pobrać lub odtwarzyć plik, na który przeznaczyłeś swoje punkty, tak długo, jak chcesz.

Dlaczego nie wszystkie widea można odtwarzać online?

Tylko niektóre formaty wideo kwalifikują się do odtwarzania online (streamingu). Wideo musi także mieć odpowiednią jakość, rozmiar i długość. Widea trwające do 10 minut są konwertowane automatycznie. Próba konwersji nie musi się jednak udać.

Nie mogę wyświetlić podglądu darmowych filmów strumieniowych. Czy można coś z tym zrobić?

Spróbuj użyć innej przeglądarki (np. Chrome, Firefox lub Safari), aby odtworzyć podgląd. Utrzymujący się problem może wskazywać na błąd w czasie systemowym systemu operacyjnego. Spróbuj zsynchronizować go z właściwym czasem (na przykład https://podpora.nic.cz/page/544/).

Czy mogę dodawać własne napisy do odtwarzania online?

Tak, można dodać własne napisy za pomocą niebieskiego odtwarzacza wideo.

Odtwarzanie wideo online ma wiele ścieżek audio. Jak mogę je zmienić?

Niestety, tylko jedna ścieżka audio jest dostępna do strumieniowego przesyłania wideo. Aby ją przełączyć, musisz pobrać oryginalny plik wideo i użyć w tym celu lokalnego odtwarzacza multimedialnego. Plik odtwarzany online za punkty możesz pobrać z maksymalną szybkością bezpłatnie w ciągu 24 godzin, nie potrzebujesz do tego kolejnych punktów.

Pobieranie

Pobieranie z doładowaniem jest powolne. Możesz mi pomóc?

Zrób test prędkości i wyślij nam link URL do wyniku pomiaru, który znajdziesz pod stroną lub w pasku adresu po zakończeniu testu.

Czy powolne pobieranie ma miejsce u wielu plików, czy też tylko u jednego? Czy możesz wysłać konkretny link do pliku, który pobiera się powoli? Wyślij pełny link z menedżera pobierania (w większości przeglądarek naciśnij [CTRL] + [J], aby wywołać menu kontekstowe do skopiowania adresu docelowego). W przypadku linków podaj przybliżoną prędkość pobierania.

Następnie zaloguj się na swoje konto, pobierz ten plik i zapisz prędkość pobierania.

Następnie pobierz te pliki (indywidualnie) i zapisz dane o prędkości pobierania:
1. plik
2. plik
3. plik
4. plik

Scenariusz testowy należy wykonać w czasie, gdy występuje problem, oraz na tym samym urządzeniu.

Darmowe pobieranie jest powolne. Gdzie obiecanych 300 kB/s?

Podane 300 kB/s to prędkość maksymalna, ale nie gwarantowana. Darmowa prędkość pobierania może być ograniczona w zależności od aktualnego wykorzystania serwera. W przypadku Szybkiego pobierania, wykorzystując punkty, nie ma żadnego ograniczenia.

Nie można poprawnie wyświetlić lub odtworzyć pobranego pliku?

Jeśli masz problemy z wyświetleniem pobranego pliku, najpierw upewnij się, że masz odpowiednie oprogramowanie obsługujące dany typ pliku.
Jeśli na przykład nie działa dźwięk lub napisy, zalecamy użycie najnowszej wersji VLC Player, którą można bezpłatnie pobrać ze strony https://www.videolan.org/index.pl.html.

Na Zachowaj.to szukam określonego pliku i nie mogę go znaleźć. Dlaczego nie ma tego pliku?

Tylko użytkownicy przesyłają pliki do Zachowaj.to, a my nie znamy ich treści. Nie są to nasze pliki, ale pliki użytkowników i od nich zależy, kiedy i jaki plik przesłać, udostępnić innym lub usunąć. Użytkownicy muszą jednak przestrzegać Polityki treści użytkownika podczas przesyłania treści do Zachowaj.to.

Czy mogę pobrać z linii poleceń, na przykład za pomocą urządzenia NAS?

Tak, jest to możliwe w przypadku Szybkiego pobierania (za punkty), polecenie pobierania wygląda następująco:

curl --connect-timeout 60 -O -L --basic --user username:token 'https://uloz.to/file/abcdefg/nazwa.pliku'

Wystarczy zastąpić wartość 'username' loginem konta, 'token' uzyskuje się w Ustawienia i wymagany link do pliku.

Chcę automatycznie pobierać pliki na komputer „zdalnie”.

Aplikacja komputerowa Uloz.to File Manager oferuje opcję Automatycznego pobierania plików. Aby włączyć tę funkcję, otwórz aplikację File Manager, wybierz „Narzędzia” - „Ustawienia” w górnym menu, a następnie włącz „Automatyczne pobieranie” w opcji „Pobieranie”.

Wszelkie pliki dodane teraz do Ulubionych na dowolnym urządzeniu zostaną automatycznie pobrane do wybranego folderu na komputerze. Możesz pobierać pliki „zdalnie”, na przykład nawet te oznaczone z aplikacji mobilnej. Do prawidłowego działania konieczne jest posiadanie wystarczającej ilości kredytu na koncie, uruchomionej aplikacji File Manager, podłączonego komputera do Internetu i wystarczającej ilości miejsca na dysku.

Jeśli po pobraniu przeniesiesz lub usuniesz pliki pobrane w ten sposób na swój komputer, zostaną one ponownie pobrane automatycznie, w takim przypadku kredyt za pobranie może zostać ponownie naliczony! Dlatego przed usunięciem lub przeniesieniem tych plików na komputerze najpierw usuń je z Ulubionych na Zachowaj.to.

Przesyłanie

Jaka jest maksymalna wielkość pliku, który można przesłać?

Zwykle możesz przesyłać pliki do 18 GB. Maksymalna wielkość przesłanego pliku jest zwykle ograniczona przez Twoją przeglądarkę.

Zalecamy, aby pliki większe niż 18 GB zostały podzielone na kilka mniejszych archiwów (takich jak WinRAR lub WinZIP), a następnie prześlij te archiwa. Doświadczeni użytkownicy mogą także korzystać z przesyłanie z linii poleceń.

Chcę większej wygody podczas przesyłania plików do Zachowaj.to. Jak mogę to zrobić?

W celu najwygodniejszego przesyłania treści do Zachowaj.to skorzystaj z naszej aplikacji FileManager Zachowaj.to, która umożliwia automatycznego przesyłania, zarządzanie, pracę z folderami, spowolnienie przesyłania itp. Możesz także spróbować użyć oficjalnego interfejsu przesyłania (API).

Przesłałem plik/i i nie mogę ich znaleźć podczas wyszukiwania. Dlaczego?

Pojawienie się nowo przesłanych plików w wyszukiwarce zajmuje trochę czasu, zazwyczaj może to potrwać do 30 minut. Pliki należy również oznaczyć jako dostępne do publicznego wyszukiwania.

Przesyłanie plików do Zachowaj.to jest powolne. Czy mogę coś z tym zrobić?

Zachowaj.to nie ogranicza prędkości przesyłania, pliki są przesyłane z maksymalną prędkością, na jaką pozwala połączenie internetowe i przeglądarka.

Twój plik został niesłusznie przeniesiony z usługi Zachowajto.pl. Co możesz zrobić?

Jeśli Twój plik został przeniesiony do usługi PORNfile.cz i Ty się z tym nie zgadzasz, jako właściciel możesz złożyć wniosek o przeniesienie go z powrotem w Szczegółach pliku, wybierając możliwość 18+ we właściwościach.

Twój wniosek zostanie następnie sprawdzony przez administratorów usługi i zaakceptowany lub odrzucony. O stanie Twego wniosku zostaniesz poinformowany/a w Ogłoszenia.

Chciałbym usunąć dane, które przesłałem.

Po przesłaniu pliku wyświetli Ci się link do pobrania pliku oraz drugi link, który służy do usunięcia przesłanych danych.
Jeśli plik został przesłany przez zalogowanego użytkownika, można go również usunąć za pomocą menu użytkownika (Pliki).
a Jeśli do przesyłania używasz Menedżera Plików zdecydowanie radzimy zalogować się do konta. Inaczej nie będziesz mógł później sam usunąć pliku!

Jeśli nie masz możliwości skorzystania z żadnej z tych opcji, skontaktuj się z naszą pomocą techniczną i podaj link do pliku, który chcesz usunąć.

Ile miejsca mam na Zachowaj.to?

Twoje miejsce na Zachowaj.to nie jest ograniczone, możesz przesłać tyle plików, ile chcesz, jednak tylko w przypadku korzystania z usługi Ulož.to cloud możemy zagwarantować, że żadne pliki nie zostaną automatycznie przeniesione do Kosza.

Płatności i punkty

Czy Zachowaj.to jest do dyspozycji za darmo?

Użytkowanie i rejestracja są darmowe i w żaden sposób nie zobowiązują Cię do płatności. Jako zarejestrowany użytkownik masz możliwość bezpłatnego zarządzania swoimi plikami.
Jeśli chcesz pobierać pliki z nieograniczoną prędkością, możesz w tym celu zakupić punkty. Możesz również wesprzeć finansowo zespół Zachowaj.to. Jednak żadna z płatności nie jest konieczna, aby korzystać z Zachowaj.to i pobierać oraz przesyłać pliki całkowicie za darmo.

Jak długo ważne są punkty?

Zakupione punkty są zwykle ważne przez 2 lata od momentu ich doładowania na konto, tak samo jest też w przypadku punktów doładowanych z kuponu podarunkowego. Na wyczerpanie punktów z programu lojalnościowego CreditBack masz 6 miesięcy. Kredyty uzyskane podczas różnych ofert marketingowych mogą mieć różną ważność, w zależności od konkretnej oferty.
Około dwa tygodnie przed datą wygaśnięcia powiadomimy Cię na Twój e-mail i pocztą wewnętrzną, by móc wyczerpać pozostałe środki.
Na stronie Dodaj punkty znajdziesz całą historię swoich punktów.

Czy można przedłużyć ważność punktów, wykonując kolejne doładowanie?

Nie, ważność Twoich punktów nie zostanie przedłużona poprzez doładowanie kolejnych punktów. Każde pojedyncze doładowanie punktów ma swoją datę wygaśnięcia, której nie można zmienić. Na stronie Dodaj punkty znajdziesz całą historię swoich punktów.

Dlaczego niektóre metody płatności są droższe?

Różne metody płatności na Ulož.to są obsługiwane przez różnych dostawców. Do ceny punktov doliczane są następnie opłaty manipulacyjne pobierane przez dostawcę metody płatności.

Przelałem wam pieniądze, ale wciąż nie mam punktow. Kiedy mi je dodacie?

Zwykły przelew bankowy trwa 1-3 dni robocze. Płatności weekendowe przybędą najwcześniej w poniedziałek. Jeśli spieszysz się z doładowaniem, następnym razem zalecamy skorzystanie z opcji Płatności kartą, aby natychmiast uzyskać nowe punkty.

Zapłaciłem, ale nie otrzymałem punktów, czekam już 3 dni. W czym tkwi problem?

Sprawdź czy wszystkie dane zostały wpisane poprawnie, a następnie napisz do naszej pomocy, która spróbuje znaleźć rozwiązanie. W emailu prosimy o podanie jak najwięcej konkretnych informacji (tytuł/numer zlecenia, numer konta, itp.), załącz również potwierdzenie płatności.

Chciałbym sobie na Uloz.to doładować punkty. Czy mogę otrzymać pokwitowanie zapłaty?

Pokwitowanie zapłaty można wydać tylko do płatności przelewem. By otrzymać pokwitowanie proszę skontaktować się za pomocą Formularza kontaktowego.

Wysłałem SMS-a o treści ZACHOWAJTO (w celu szybkiej rejestracji) i otrzymałem jakieś hasło. Co teraz?

Dzięki wysłaniu SMS-a o treści ZACHOWAJTO dokonano tzw. Szybkiej rejestracji. Utworzyliśmy Ci konto z loginem takim jak Twój numer telefonu (np. 48724123123) oraz hasłem, które właśnie otrzymałeś SMS-em. Nie rejestruj się przy pomocy tych danych, tylko bezpośrednio zaloguj się.

Popełniłem błąd w SMS-ie. Czy można z tym coś zrobić?

- Jeśli wystąpi błąd w numerze odbiorcy, SMS w ogóle nie dotrze do naszego dostawcy bramki płatniczej, a więc również do nas. Musisz skontaktować się z operatorem komórkowym.

- Jeśli wystąpi błąd w tekście (na przykład brak słowa ZWT lub jego błędny zapis),SMS dotrze do dostawcy bramki płatniczej, ale nie do nas. Skontaktuj się z nami, a my spróbujemy przeprowadzić relamację SMS. W aplikacji podaj numer telefonu, z którego wysłałeś SMS-a, i swoją nazwę użytkownika.

- Jeśli w tekście występuje błąd (ale słowo kluczowe takie jak ZWT jest poprawne), prawdopodobnie doszło do doładowania konta innej osoby, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej. Podaj numer telefonu, z którego wysłałeś SMS-a, i swoją nazwę użytkownika.

- Jeśli nie możesz wysłać SMS-a, musisz skontaktować się z operatorem komórkowym.

Przyczyny mogą być:

 • Nie masz wystarczających środków
 • Masz dług/niedopłatę u swojego operatora
 • Przekroczyłeś limit
 • Nie masz włączonej usługi Premium SMS
 • Jesteś za granicą / masz aktywny roaming

Czy mogę jednorazowo doładować swoje punkty za pomocą SMS-a? Czy SMS nie zobowiązuje mnie do automatycznych płatności w regularnym czasie?

SMS służący do doładowanie punktów jest jednorazowy. Wysyłanie SMS-a nie wiąże cię w żaden sposób z regularnymi płatnościami. W razie potrzeby możesz doładować następne punkty. Aktualną formę SMS-a i jego cenę można znaleźć na stronie Cennik.

Administracja użytkownika

Jak można zdobyć link do pliku? Czym jest link w postaci https://uloz.to/file/abcdefgh/nazevsouboru?

Co to jest CreditBack i jak to działa?

CreditBack to nasz program lojalnościowy. Dzięki CreditBack otrzymasz dodatkowe punkty za szybkie pobieranie i przesyłanie strumieniowe. Im więcej punktów miesięcznie wykorzystasz, tym więcej otrzymasz od nas – np. za wykorzystane 30 GB automatycznie otrzymasz 5 GB na koncie Uloz.to. Program aktywuje się automatycznie, kiedy w ciągu miesiąca wykorzystasz co najmniej 30 GB w ramach szybkiego pobierania. CreditBack liczy się dla każdego miesiąca kalendarzowego. Aktualną ilość zyskanych punktów można sprawdzić w Statystykach. Termin ważności punktów zyskanych w ramach programy lojalnościowego wynosi sześć miesięcy.

Nie mogę znaleźć pliku, który kiedyś wyszukałem. Dlaczego?

Zawartość publicznego zbioru danych tworzą dane udostępniane przez poszczególnych użytkowników. Tylko użytkownicy decydują o tym, co będzie dostępne i na jak długo.
Jeśli nie znalazłeś pliku, który kiedyś wyszukałeś, przyczyny mogły być następujące:
1) Plik nigdy nie został przesłany
2) Dane zostały usunięte przez użytkownika, który je przesłał. Możliwe również, że użytkownik oznaczył plik jako prywatny
3) Użytkownik udostępnił plik tylko tymczasowo i czas dostępności pliku minął
4) Plik został usunięty z powodu naruszenia warunków Zachowaj.to (np. materiał pornograficzny łamiący prawo Republiki Czeskiej, materiał naruszający prawa autorskie, zgłoszony przez właściciela tych praw, niedozwolona reklama, itp.). Nasza firma interweniuje jedynie w przypadku udowodnienia naruszenia ogólnych warunków użytkowania Zachowaj.to
5) Plik został usunięty, ponieważ zawierał on wirusa lub złośliwe oprogramowanie. Takie pliki nie mogą być przechowywane nawet do użytku osobistego
6) Pliku nie pobrano przez dłuższy okres i w związku z tym został usunięty zgodnie z ogólnymi warunkami użytkowania
7) Możliwe, że wystąpił błąd techniczny, który powoduje, że dany plik jest tymczasowo lub na stałe niedostępny

Programy affiliate

Jak powinny wyglądać łącza Linkshare+ i Webmaster+?

Aplikacje

Synology NAS: nie mogę się zalogować

Dla poprawnego działania naszego modułu należy w aplikacji Download Station dezaktywować oryginalną wtyczkę "UlozTo" z opisem "pyLoad Plugin".

Czy jest jakiś sposób na synchronizację plików między moim komputerem a Ulož.to cloud?

Tak. Możesz to zrobić za pomocą naszej Ulož.to Disk aplikacji dla systemu Windows, która automatycznie zsynchronizuje pliki między twoim komputerem a chmurą Ulož.to dla ciebie.

Smart TV

Jak uruchomić Zachowaj.to na Smart TV?

Najpierw upewnij się, że twój Smart TV jest podłączony do Internetu. Znajdź ikonę „Przeglądarka internetowa” („Web browser”) w aplikacjach (w przypadku Samsung Smart TV można uzyskać dostęp do aplikacji, naciskając przycisk „Smart hub” na pilocie – przycisk w kształcie kostki). W przeglądarce aktywuj pasek adresu, wprowadź adres internetowy zachowaj.to i potwierdź. Nie można pobierać plików na Smart TV, możesz jednak wyświetlać zdjęcia i odtwarzać filmy. Aby odtwarzać długie filmy, musisz się zalogować.

Jak korzystać z usługi Zachowaj.to w Smart TV?

Przeglądarka internetowa w Smart TV pozwala na dwa tryby poruszania się po Internecie, mianowicie tryb z kursorem Wskaźnik i tryb Tab, w którym poruszasz się za pomocą tabulatora. Jednak opcje trybu Tab są ograniczone. Dlatego zalecamy korzystanie z trybu Wskaźnika. Przełączanie jest możliwe w ustawieniach przeglądarki.

Zachowaj.to w moim telewizorze nie wyświetla się na pełnym ekranie lub obraz jest zniekształcony. Jak to rozwiązać?

Zachowaj.to w moim telewizorze nie wyświetla się na pełnym ekranie. Jak to rozwiązać? Jeśli nie widzisz prawidłowego formatu obrazu podczas oglądania treści na Zachowaj.to TV, możesz go zmienić. Naciśnij przycisk „Format” („Settings”) na pilocie telewizora, wybierz „Format obrazu” („Picture format”), a następnie wybierz „Dopasuj do ekranu” („Fit to screen”). W zależności od producenta telewizora nazwy te mogą się nieznacznie różnić.

Niektóre rodzaje plików nie mogą być odtwarzane na moim smart TV. Jak postępować?

Może to być nieobsługiwany format wideo lub urządzenia. Spróbuj zainstalować aktualizację do najnowszej wersji i zapoznaj się z instrukcją obsługi telewizora Smart TV.

Zachowaj.to nie działa poprawnie na moim Samsung Smart TV, co powinienem zrobić?

Niestety przeglądarki internetowe systemu operacyjnego Tizen 3.0 lub starsze, są zbyt przestarzałe, aby poprawnie wyświetlać Uloz.to, ponieważ zawierają przeglądarkę internetową z 2015 roku. Aby Uloz.to działało poprawnie w systemie Tizen OS firmy Samsung, potrzebujesz przynajmniej przeglądarki z końca 2016 roku, czyli najlepiej Tizen w wersji 4.0 lub nowszej. System Tizen nie zezwala na instalację alternatywnej przeglądarki internetowej. Zawsze staraj się najpierw zaktualizować urządzenie do najnowszej wersji oprogramowania.
Jeśli to nie pomoże (niestety najprawdopodobniej nie, ponieważ zasady aktualizacji Samsung dla Tizen OS są bardzo pasywne), oprócz zakupu nowszego telewizora możesz także spróbować:

 1. Kup i używaj zewnętrznych urządzeń do przesyłania (streamingu), takich jak: Roku, Fire TV, Google Chromecast, Apple TV itp.
 2. Podłącz komputer (np. przez HDMI) lub konsola do gier (Xbox, PlayStation) i użyj go do transmisji obrazu do telewizora.
 3. Kup tani komputer (Mini PC) i podłącz go do telewizora (np. przez HDMI) właśnie w tym celu.
 4. Użyj funkcji Screen Mirroring z komputera, laptopa lub smartfona do telewizora (przez Bluetooth lub Wi-Fi).

Starsze inteligentne telewizory (nie ma znaczenia, kiedy zostały zakupione, ale w jaką wersję systemu operacyjnego Tizen są wyposażone) nie będą już działać poprawnie z Uloz.to w 2020 roku i później.

Kosz plików

Co to Kosz i do czego służy?

Kosz służy zalogowanym użytkownikom i kończą się w nim wszystkie usunięte pliki. Kosz służy do ratowania plików usuniętych przez przypadek lub plików długo nieużywanych. Nikt, oprócz właściciela, nie ma dostępu do Kosza. W ciągu 30 dni można wznowić pliki z Kosza, pobrać je lub usunąć na trwało. Po upływie tego czasu pliki zostaną automatycznie usunięte.

Jak można wznowić plik z Kosza?

Jeśli usuniesz plik przez przypadek, to nie panikuj, masz kilka możliwości, jak można odzyskać plik z Kosza:

 1. Na stronie ze szczegółami - wybierz Wznów
 2. W Koszu - obok każdego pliku znajduje się menu z opcją Wznów i Usuń na trwało
 3. Używając przycisk Wznów wszystko w Koszu - wygodna opcja, która służy do zbiorowego wnawiania plików

Pliki z Kosza powrocą do tego samego miejsca, folderu i stanu dostępności. Kosz jest do dyspozycji tylko dla zalogowanych użytkowników.

Dlaczego mój plik znajduje się w Koszu?

 1. Usunąłeś plik - można go wznowić jednym kliknięciem
 2. Plik trafi do kosza automatycznie - pliki, które nie były używane przez dłuższy okres, mogą trafić do Kosza
 3. Jeśli tak się stanie, powiadomimy Cię, natomiast pliki można zawsze Wznowić.

Pliki pozostaną w Koszu przez 30 dni, a następnie zostaną usunięte automatycznie.

Zgłaszanie plików

Znalazłeś nieodpowiedni plik? Daj nam znać, a my się tym zajmiemy.

Dziś zarządzamy dziesiątkami milionów plików, dlatego też czasu do czasu może wystąpić jakiś błąd. Ale z Twoją pomocą możemy to naprawić!

Możesz zgłosić do nas nieodpowiedni plik, klikając ikonę flagi, która zawsze znajduje się w prawym dolnym rogu ikony miniatury lub pliku. Raport dotrze do naszych administratorów, którzy sprawdzą plik i dokonają odpowiedniej korekty.

Problemy z plikami

Dlaczego nie mogę rozpakować archiwum po pobraniu?

Windows - Zalecamy użycie WinRAR lub 7-Zip
. macOS - Zalecamy użycie The Unarchiver lub Keka
. Android - Zalecamy użycie B1 Archiver lub RAR
. iOS / iPadOS - Nie zalecamy w ogóle pobierania archiwów na te platformy, ponieważ są one dość skomplikowane do rozpakowania i użycia.

Dlaczego transmisja strumieniowa online zacina się, ma słabą jakość lub nie ma oczekiwanych napisów lub ścieżek dźwiękowych?

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych i podobnych problemów jest pobranie oryginalnego pliku i spróbować otworzyć go za pomocą najnowszej wersji VLC, który jest dostępny dla większości systemów operacyjnych.
W przypadku streamingu online, zazwyczaj dostępna jest tylko automatyczna konwersja oryginalnego pliku, która może wprowadzać różne błędy, ograniczenia lub pominięcia problematycznych ścieżek (dźwięk przestrzenny, napisy, wiele języków, itp.).

Dlaczego nie mogę odtworzyć pobranego pliku wideo?

Dobrym rozwiązaniem takich problemów jest próba otwarcia go za pomocą najnowszej wersji programu VLC, który jest dostępny dla większości systemów operacyjnych.

Dlaczego nie mogę odtworzyć pobranego pliku audio?

Dobrym rozwiązaniem takich problemów jest próba otwarcia go za pomocą najnowszej wersji programu VLC, który jest dostępny dla większości systemów operacyjnych.

Dlaczego streaming online przez Chromecast/AppleTV/Roku nie pokazuje napisów?

Transmisja strumieniowa w środowisku internetowym wykorzystuje napisy w formacie WebVTT, które pojawiają się jako zwykły tekst nad odtwarzanym wideo.
Ale niestety, urządzenia streamingowe wymienione powyżej mogą przesyłać tylko sam film i całkowicie ignorują napisy w tym formacie.

Jak pobrać film z kanału Titul.IN wraz z napisami?

Format WebVTT jest używany do przesyłania tych napisów. Jednak normalne "Zapisz wideo jako" akcja będzie tylko zapisać plik wideo.
Aby pobrać napisy, należy nadpisać słowo "file" w adresie URL pliku słowem "subtitles" (czyli https://uloz.to/file/MXyX6UU7HZu6/ z https://uloz.to/subtitles/MXyX6UU7HZu6) i wykonać zapis wyświetlonego pliku tekstowego (Zapisz jako, Ctrl+S, Cmd+S).
Aby otwieranie w lokalnym odtwarzaczu przebiegało prawidłowo, plik wideo i plik z napisami muszą znajdować się w tym samym folderze i mieć taką samą nazwę (z wyjątkiem rozszerzenia).


Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami poprzez Formularz kontaktowy.