Wydaje się, że twój Internet Explorer jest nieaktualne. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki lub spróbuj innego.  ×

W celu filtrowania treści nieodpowiednich dla młodszych użytkowników, prosimy o potwierdzenie czy jesteś pełnoletni: TAK, skończyłem/am 18 lat NIE, jestem niepełnoletni/a

Program CreditBack

Regularnie kupujesz kredyt i pobierasz pliki z Ulož.to? W takim razie program wiernościowy CreditBack jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Nie bój się, nie grożą Ci żadne kolejne karty programów wiernościowych ani wypełnianie formularzy. Nasz program aktywuje się automatycznie. Nie musisz robić nic dodatkowo.

To proste: korzystaj z szybkiego pobierania za kredyt a dostaniesz dodatkowy kredyt. Jeśli za kredyt pobierzesz poniżej 30 GB danych, nic dodatkowo nie dostaniesz. Ale jak tylko przekroczysz poziom 30 GB, otrzymasz 5 GB z powrotem, jako prezent od firmy.

Pobieraj więcej a otrzymasz więcej

Pobierzesz Otrzymasz
30 GB za kredyt 5 GB z powrotem
60 GB za kredyt 10 GB z powrotem
120 GB za kredyt 20 GB z powrotem
200 GB za kredyt 30 GB z powrotem

Każdy cykl programu trwa od pierwszego do ostatniego dnia kalendarzowego miesiąca. Jeśli przekroczysz któryś z poziomów, przypiszemy Ci CreditBack w czasie do 5 dni następnego mesiąca.

Życzymy miłego pobierania plików!

*) Program CreditBack jest aktywowany wszystkim użytkownikom i może zostać ukończony kiedykolwiek bez podania powodu. Kredyt jest ważny przez 6 miesięcy.

CreditBack w pigułce:

  • Program jest aktywowany automatycznie, nie musisz się do niego zgłaszać
  • Pobierz za kredyt ponad 30 GB a otrzymasz część kredytu z powrotem
  • Liczy się każdy miesiąc kalendarzowy
  • Aktualny stan znajdziesz w Statystykach