Wydaje się, że Twója wersja przeglądarki Internet Explorer jest nieaktualna. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki lub spróbuj innej.  ×

W celu filtrowania treści nieodpowiedniej dla młodszych użytkowników, prosimy o potwierdzenie pełnoletności: TAK, skończyłem/am 18 lat NIE, jestem niepełnoletni/a

Program CreditBack

Regularnie kupujesz punkty i pobierasz pliki z Ulož.to? W takim razie program wiernościowy CreditBack jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Nie bój się, nie grożą Ci żadne kolejne karty programów wiernościowych ani wypełnianie formularzy. Nasz program aktywuje się automatycznie. Ty nie musisz robić niczego.

To proste: korzystaj z szybkiego pobierania za punkty a dostaniesz dodatkowe punkty. Jeśli za punkty pobierzesz mniej niż 30 GB danych, niestety nie otrzymasz żadnych punktów z powrotem. Jak tylko przekroczysz poziom 30 GB, otrzymasz 5 GB z powrotem, jako prezent od nas.

Pobieraj więcej a otrzymasz więcej

Pobierzesz Otrzymasz
30 GB za punkty 5 GB z powrotem
60 GB za punkty 10 GB z powrotem
120 GB za punkty 20 GB z powrotem
200 GB za punkty 30 GB z powrotem

Okres trwania programu trwa zawsze od pierwszego do ostatniego dnia kalendarzowego miesiąca. Jeśli przekroczysz któryś z poziomów, przypiszemy Ci CreditBack w ciągu 5 dni następnego mesiąca.

Życzymy miłego pobierania plików!

*) Program CreditBack jest aktywowany wszystkim użytkownikom i może zostać zakończony kiedykolwiek bez podania powodu. Punkty są ważne przez 6 miesięcy.

CreditBack w pigułce:

  • Program jest aktywowany automatycznie, nie musisz się nigdzie zgłaszać
  • Pobierz za punkty ponad 30 GB a otrzymasz część punktów z powrotem
  • Liczy się każdy miesiąc kalendarzowy
  • Aktualny stan znajdziesz w Statystykach